Runpotec hvat za povlačenje kabela (čarapa) za promjere od 25 do 31 mm je vrhunski alat izrađen od visokokvalitetne mreže od nehrđajućeg čelika. Dizajniran je za profesionalce koji rade s debljim instalacijskim i energetskim kabelima, pružajući maksimalnu sigurnost i dugovječnost.
Integrirani zakretni element (Swivel)
Najveća prednost ovog hvata je ugrađeni zakretni zglob. On omogućuje kabelu da se slobodno rotira unutar cijevi dok ga povlačite. To eliminira torzijski napon koji inače uzrokuje odvrtanje RTG 6 mm navoja sa sajle, što je najčešći uzrok zastoja i kvarova pri provlačenju.
Fleksibilnost i kompatibilnost
Mreža od nehrđajućeg čelika je iznimno fleksibilna, što omogućuje lako navlačenje na kabel, dok pod vlačnom silom čvrsto steže izolaciju bez oštećenja. Kompatibilan je s najpopularnijim Runpotec sustavima:
-
Power Rex
-
Runposticks setovi šipki
-
Sajle od staklenih vlakana promjera 4,5 / 6 / 7,5 / 9 i 11 mm
| Karakteristika | Detalji i vrijednosti |
| Raspon kabela | Ø 25 mm – 31 mm |
| Navoj | RUNPOTEC RTG Ø 6 mm |
| Materijal | Nehrđajući čelik (Inox) |
| Lomna snaga (opterećenje) | 180 kg |
| Dimenzije pakiranja | 300 x 200 x 15 mm |
| Masa | 0,01 kg |
| EAN-kod | 9120045473759 |
| Dodatna oprema | Integrirani zakretni zglob i omča |
Glavne prednosti:
-
Sigurnost navoja: Swivel sprječava odvrtanje sajle usred posla.
-
Dugovječnost: Inox pletivo otporno na habanje i koroziju.
-
Višenamjenska montaža: Može se koristiti preko navoja ili uvlačenjem u petlju (omču).
-
Profesionalni standard: Runpotec kvaliteta koja trpi opterećenja do 180 kg.



